HARMONOGRAM
TRENINGÓW
Ostrów Wielkopolski Centrum
Trenerzy-Koordynatorzy :
Tomasz Kempiński – 661 941 119
Tomasz Adamczyk – 603 869 093
Łukasz Wiącek – 609 496 591
Gr. A (2018-2020)
Środa – 16:00 (HALA SP9)
Sobota – 11:00 (HALA SP9)
Trenerzy – Tomasz Kempiński, Paweł Szczepaniak, Kamil Chmiel
Gr. B (2016-2017)
Środa – 17:00 (HALA SP9)
Sobota – 12:00 (HALA SP9)
Trenerzy – Tomasz Kempiński, Paweł Szczepaniak, Kamil Chmiel
Gr. C (2015-2016) selekcyjna
Wtorek – 17:00 (HALA SP9)
Czwartek – 17:00 (HALA SP7)
Trenerzy – Łukasz Wiącek, Bartosz Nowacki, Bartosz Jureczek
Gr. D (2015-2016)
Wtorek – 17:00 (HALA SP9)
Czwartek – 17:00 (HALA SP7)
Trenerzy – Łukasz Wiącek, Bartosz Nowacki, Bartosz Jureczek
Gr. E (2013-2014)
Wtorek – 16:00 (HALA „Kantaka” ul. Kantaka 6)
Czwartek – 16:00 (HALA „Kantaka” ul. Kantaka 6)
Trenerzy – Tomasz Adamczyk, Marcin Chmiel
Gr. F (2013-2014)
Wtorek – 17:00 (HALA „Kantaka” ul. Kantaka 6)
Czwartek – 17:00 (HALA „Kantaka” ul. Kantaka 6)
Trenerzy – Tomasz Adamczyk, Marcin Chmiel
Gr. G (2010-2012)
Wtorek – 18:00 (HALA „Kantaka” ul. Kantaka 6)
Czwartek – 18:00 (HALA „Kantaka” ul. Kantaka 6)
Trenerzy – Tomasz Adamczyk
Ostrów Wielkopolski Pruślin
Trenerzy-Koordynatorzy :
Michał Giecz – 783 149 955
Gr. A (2018-2020)
Poniedziałek, Środa – godz. 16:00 (Sala SP 13)
Trenerzy – Michał Giecz, Ania Grajaszek, Bartosz Jureczek
Gr. B (2017-2018)
Poniedziałek, Czwartek – godz. 17:00 (Sala SP 13)
Trenerzy – Michał Giecz, Ania Grajaszek, Bartosz Jureczek
Gr. C (2015-2016)
Poniedziałek, Czwartek – godz. 18:00 (Sala SP 13)
Trenerzy – Michał Giecz, Ania Grajaszek, Bartosz Jureczek
Gr. D (2013-2014)
Wtorek – 16:00 (HALA SP9)
Sobota – 10:00 (HALA SP9)
Trenerzy – Michał Giecz, Ania Grajaszek, Bartosz Jureczek
Gr. E (2011-2012)
Wtorek – 16:00 (HALA SP9)
Sobota – 10:00 (HALA SP9)
Trenerzy – Michał Giecz, Ania Grajaszek, Bartosz Jureczek
Gr. F (2013-2014) selekcyjna
Piątek – 19:00 (HALA SP6)
Sobota – 9:00 (HALA SP9)
Trenerzy – Michał Giecz, Ania Grajaszek, Bartosz Jureczek
Przygodzice
Trenerzy-Koordynatorzy :
Tomasz Adamczyk – 603 869 093
Gr. A (2016-2019)
Poniedziałek – godz. 18:00 (Sala ZSP-CKU Przygodzice)
Środa – godz. 18:00 (Sala ZSP-CKU Przygodzice)
Trener – Tomasz Adamczyk
Gr. B (2013-2015)
Poniedziałek – godz. 16:15 (HALA SP Przygodzice)
Środa – godz. 16:30 (HALA SP Wysocko Wielkie)
Trener – Tomasz Adamczyk
Sośnie
Trenerzy-Koordynatorzy :
Łukasz Nowak – 723 948 064
Gr. A (2017-2019)
Wtorek, Czwartek – godz. 17:00 (HALA SP Sośnie)
Trener : Łukasz Nowak, Wojtek Banasiewicz
Gr. B (2014-2016)
Poniedziałek – 18:00 (HALA SP Sośnie)
Wtorek – 16:00 (HALA SP Sośnie)
Trener – Łukasz Nowak, Wojtek Banasiewicz
Gr. C (2013-2014)
Wtorek, Czwartek – godz. 18:00 (HALA SP Sośnie)
Trener – Łukasz Nowak, Wojtek Banasiewicz
Gr. D (2011-2012)
Poniedziałek – 16:00 (HALA SP Sośnie)
Czwartek – godz. 16:00 (HALA SP Sośnie)
Trener : Łukasz Nowak, Wojtek Banasiewicz
Gr. E (2010-2011)
Poniedziałek – 17:00 (HALA SP Sośnie)
Piątek – 16:00 (HALA SP Sośnie)
Trener – Łukasz Nowak, Wojtek Banasiewicz
Sulmierzyce
Trenerzy-Koordynatorzy :
Łukasz Wiącek – 609 496 591
Kamil Kucharski – 500 203 180
Gr. A (2016-2019)
Poniedziałek – godz. 16:30 (Sala SP Sulmierzyce)
Czwartek – godz. 15:30 (Sala SP Sulmierzyce)
Trener : Kamil Kucharski
Gr. B (2013-2015)
Trener : Kamil Kucharski
Poniedziałek – godz. 17:30 (Sala SP Sulmierzyce)
Czwartek – godz. 16:30 (Sala SP Sulmierzyce)
Trener : Kamil Kucharski
Raszków
Trenerzy-Koordynatorzy :
Daniel Kaczmarek – 665 743 991
Gr. A (2016-2019)
Wtorek, Czwartek – 15:30 (HALA SP Raszków)
Trener – Daniel Kaczmarek, Marta Kraszkiewicz
Gr. B (2013-2015)
Wtorek, Czwartek – 16:30 (HALA SP Raszków)
Trener – Daniel Kaczmarek, Marta Kraszkiewicz
ŁĄKOCINY
Trenerzy-Koordynatorzy :
Tomasz Kempiński – 661 941 119
Gr. A (2016-2019)
Środa – godz. 17:00 (SALA SP Łąkociny)
Piątek – godz. 17:00 (SALA SP Łąkociny)
Trener – Zuzanna Zmyślona
Gr. B (2010-2015)
Środa – godz. 16:30 (HALA SP Daniszyn)
Piątek – godz. 16:30 (HALA SP Daniszyn)
Trener – Marcin Chmiel, Kamil Chmiel