• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

Terminarz [2009-2010]

23.11.2019r. - turniej Mikolajkowy - Raszków

 

  1. Sośnie- Ostrów Centrum 1:4 (Piotr Spoton- Mikołaj Muss, Kacper Mikołajczyk x2, Maks Wróbel)
  2. Sośnie II- Kadra 2011 0:0
  3. Raszków II- Ostrów Pruślin/Sulmierzyce 3:0 ( Kacper Krzywda x2, Oskar Mikołajczyk)
  4. Raszków- Sobótka 2:0 (Aleks Musiałx2)
  5. Ostrów Centrum III- Sośnie 0:1 (Jan Girus)
  6. Sośnie II- Ostrów Centrum II  2:3 (Natan Grochowskix2- Wojtek Koryciak, Jakub Rychlicki, Mateusz Kostrzewa)
  7. Ostrów Centrum- Raszków II 1:2 ( Maks Wróbel-Kacper Krzywdax2)
  8. Kadra 2011- Raszków 2:2 (Aleks Musiał x2- Bartek Andraszak, Szymon Wożnicki)
  9. Ostrów Pruślin/Sulmierzyce- Ostrów Centrum III 5:0 ( Filip Karasiński x4, Filip Marciniak)
  10. Ostrów Centrum II- Sobótka 4:0 ( Jakub Rychlicki, Tobiasz Łacek, Mateusz Kostrzewa Wojtek Koryciak-)
  11. Sośnie- Raszków II 1:2 (Maks Bąk-Kacper Krzywda x2)
  12. Sośnie II- Raszków (Gabriel Matysek x2, Natan Grochowski- Aleks Musiał)
  13. Ostrów Centrum- Ostrów Pruślin/Sulmierzyce 6:2   ( Maks Wróbel x3, Samobójcza, Kacper Mikołajczyk, Mikołaj Muss- Adam Pieprzka, Adam Kasprzak)
  14. Kadra 2011- Sobótka 4:0 ( Jakub Kurowski, Szymon Woźnicki, Stasiu Pawlak x2)
  15. Raszków II- Ostrów Centrum III 3:0 ( Kacper Krzywda, Bartek Grzesiak x2)
  16. Raszków- Centrum II 3:2 (Aleks Musiałx2, Jakub Reszel-Jakub Rychlicki Mateusz Kostrzewa)
  17. Ostrów Pruślin/Sulmierzyce- Sośnie 1:2 ( Kacper Marszałkiewicz- Bartek Borkowski, Maks Bąk)
  18. Sośnie II- Sobótka 1:0 (Gabriel Matysek)
  19. Ostrów Centrum- Ostrów Centrum III 1:4 (Mikołaj Muss- Filip Marciniak, Oliwier Frątczak, Filip Karasiński, Hubert Flajszer)
  20. Ostrów Centrum II- Kadra 2011 2:1 ( Marcin Kanclerz, Jakub Rychlicki- Bartek Andraszak

Mecz o miejsce 9 :

Ostrów Pruślin/Sulmierzyce- Sobótka 3:2 ( Adam Kasprzak x3- Filip Kałeta, Jakub Łukasiewicz)

Mecz o 7 miejsce:

         Sośnie- Kadra 2011 1:2 ( Bartosz Andraszak, Szymon Woźnicki- Bartek Borkowski)

Mecz o 5 miejsce:

       Ostrów Centrum- Raszków 3:0 ( Kacper Mikołajczyk x2, Maks Wróbel

Mecz o 3 miejsce:

       Ostrów Centrum III- Sośnie II 0:2 ( Natan Grochowskix2)

FINAŁ :

       Raszków II- Ostrów Centrum II 1:0 ( Bartek Grzesiak)

 

 

6.10.2019r. - Turniej Jesienny - Ostrów Wielkopolski

 

GRUPA A
SOSNIE I RASZKÓW II 3:0 (NATAN GROCHOWSKI X3)
OSTRÓW CENTRUM SOSNIE 3 1:1 (MATEUSZ KOSTRZEWA- GABRIEL MATYSEK)
SOSNIE 1 OSTRÓW CENTRUM 1 1:4 (OLIWIER BRZEZICHA- MIKOŁAJ MUSSX3 OLIWIER PILCH)
RASZKÓW 2 SOSNIE 3 0:5 (JAN GIRUS X3 TOMASZ PRZYBYŁEK GABRIEL MATYSEK)
SOSNIE 1 SOSNIE 3 1:5 (NATAN GROCHOWSKI - GABRIEL MATYSEK X4 MATEUSZ MOGIŁKA)
OSTRÓW CENTRUM RASZKÓW 2 3:0 (MIKOŁAJ MUSS X3 )


GRUPA B
OSTRÓW CENTRUM 2 SOBÓTKA 2:1 (FILIP KARASIŃSKI JAKUB RYCHLICKI- DOMINIK WOŹNIAK)
RASZKÓW SOŚNIE 2 1:0 (ALEKSANDER MUSIAŁ)
OSTRÓW CENTRUM 2 RASZKÓW 0:1 (ALEKSANDER MUSIAŁ)
SOBÓTKA SOŚNIE 2 0:5 (KRZYSZTOF PILARCZYK X 2 BARTEK BORKOWSKI X2 ARTUR ŚNIADEK)
RASZKÓW SOBÓTKA 2:1 (ALEKSANDER MUSIAŁ X2 - SAMOBÓJCZA)
SOŚNIE 2 OSTRÓW CENTRUM 2 2:1 (JAKUB PIGŁOWSKI ARTUR ŚNIADEK- KUBA RYCHLICKI)


MECZ O 7 MIEJSCE
SOBÓTKA RASZKÓW 2 1:2 (DOMINIK WOŹNIAK- JAKUB SZCZEPANIAK ALEKSANDER ZIĘTEK)

MECZ O 5 MIEJSCE
OSTRÓW CENTRUM 2 SOŚNIE 1 2:0 (TOBIASZ ŁACEK FILIP KARASIŃSKI)

MECZ O 3 MIEJSCE
OSTRÓW CENTRUM 1 SOŚNIE 2 0:3 (ARTUR ŚNIADEK X3 )

FINAŁ
RASZKÓW SOŚNIE 3 1:3 (KACPER LEWANDOWSKI- GABRIEL MATYSEK X3 )

Powrót na górę

Wspierają nas

razem1140razem1120

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09
  • JP-partner
  • Przygodzice-partner
  • sosnie-partenr
  • raszkow-partner
  • powiat-partner

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy