• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

Terminarz [2007-2008]

24.11.2019r. - Turniej Mikołajkowy - Raszków 

 

  1. Sośnie- Raszków 3:1 ( Nikola Rdzanek, Oskar Gałach, Norbert Jurkowski- Oskar Lepianka)
  2. Gorzyczanka- Ostrów Wlkp 3:2 ( Piotrek Rudowicz Eryk Zuchowski, Filip Cieluch- Adrian Pastuszak, Mikołaj Muss)
  3. Ostrovia- Sulmierzyce 4:0 (Jakub Kurek x2, Nikodem Stragierowicz x2)
  4. Sośnie II- Centra Ostrów 1:4 (Marek Markowski- Wiktor Cugolski x2, Kacper Wawrzyniak x2)
  5. Sośnie- Ostrovia 1:2 (Kacper Grzela- Jakub Kasperek, Stasiu Budny)
  6. Gorzyczanka- Sośnie II  2:1 (Filip Cieluch, Bartosz Niemiec – Jakub Kwaśniewski)
  7. Raszków- Sulmierzyce 4:2 ( Filip Marciniak, Kamil Śniciński, Oskar Lepianka, Adam Zaleski- Hubert Gruszczyński x2
  8. Ostrów Wlkp- Centra Ostrów 6:1 ( Kacper Wawrzyniak x2, Wiktor Cugolski x3, Franek Leiński,- Damian Opałka
  9. Sośnie- Sulmierzyce 1:1 ( Oskar Gałach- Kacper Marszałkiewicz)
  10. Gorzyczanka- Centra 1:2 ( Jakub Wojciechowski- Wiktor Cugolski, Kacper Wawrzyniak)
  11. Raszków- Ostrovia 2:0 ( Stasiu Budny, Hubert Moś )
  12. Ostrów Wlkp - Sośnie II 1:2 ( Opałka Damian - Jakub Kwaśniewski x2 )

       Półfinały 5-8

       Sośnie II – Sulmierzyce 2:2 1:2k (Ola Schubert, Kacper Grzela - Mateusz Janura,Hubert Gruszczyński)

       Raszków- Ostrów Wlkp   4:1 (Kamil Śniciński, Piotr Jackowskix2, Filip Marciniak- Damian Opałka)

       Półfinały 1-4

       Ostrovia- Gorzyczanka 4:0 (Brajan Szczepaniak x2, Jakub Kurek x2)

       Centra Ostrów- Sośnie 0:3 ( Marek Markowski, Kacper Grzela x2)

       Mecz o 7 miejsce:

       Sośnie II – Ostrów Wlkp 2:4 (Adam Siedlecki, Jan Banasiewicz -Damian Opałka, Mikołaj Muss x2, Piotrek Niewiejski)

     Mecz o 5 miejsce:

     Raszków- Sulmierzyce 2:2 k.1:3 (Oskar Lepianka, Aleks Musiał - Mateusz Janura, Dominik Wizner)

    

Mecz o 3 miejsce:

Centra Ostrów- Gorzyczanka 3:2 (Franek Leiński, Kacper Wawrzyniak, Wiktor Cugolski- Filip Cieluch x2)

Mecz o 1 miejsce:

Ostrovia- Sośnie 1:3 (Brajan Wojciechowski- Marek Markowski, Kacper Grzela x2)

 

06.10.2019r. - Turniej Jesienny - Ostrów Wielkopolski

 

GRUPA A
SOŚNIE 2 OSTROVIA 0:1 (JAKUB KASPEREK)
RASZKÓW OSTROVIA 0:4 (MACIEJ FRĄSZCZAK MATEUSZ FRĄSZCZAK KACPER GRUSZKA X2)
SOŚNIE 2 RASZKÓW 3:0 (KACPER GRZELA X3)

GRUPA B
SULMIERZYCE OSTRÓW CENTRUM 3:0 (MATEUSZ JANURA X3)
SULMIERZYCE SOŚNIE 0:0
SOŚNIE OSTRÓW CENTRUM 2:3 (JAN BANASIEWICZ OSKAR GAŁACH- SEBASTIAN MIKUŁA X2 ADAM PASTUSZAK)

PÓLFINAŁ
OSTRÓW CENTRUM OSTROVIA 0:3 (BRAJAN SZCZEPANIAK X2 HUBERT MOŚ)

PÓLFINAŁ
SULMIERZYCE SOŚNIE 2 2:5 (HUBERT GRUSZCZYŃSKI MIKOŁAJ GROBELNY- KACPER GRZELA X2 FILIP TOMANKIEWICZ JAKUB KWAŚNIEWSKI X2 )


MECZ O 5 MIEJSCE
SOŚNIE RASZKÓW 6:0 (JAN BANASIEWICZ X3 OSKAR GAŁACH X2 NORBERT JUREK)

MECZ O 3 MIEJSCE
SULMIERZYCE OSTRÓW CENTRUM 2:3 (MIKOŁAJ GROBELNY X2- SEBASTIAN MIKUŁA X3 )

FINAŁ
OSTROVIA SOŚNIE 2 1:1 karne 2:3 (MATEUSZ FRĄSZCZAK - KACPER GRZELA

Powrót na górę

Wspierają nas

razem1140razem1120

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09
  • JP-partner
  • Przygodzice-partner
  • sosnie-partenr
  • raszkow-partner
  • powiat-partner

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy