• Akademia 01
 • Akademia 02
 • Akademia 03
 • Akademia 04

Sponsorzy Premium

dolacz

strefaz

strefar

 • Powrót do treningów - Czerwiec 2020
  Powrót do treningów - Czerwiec 2020

  Od 1 czerwca 2020r. - wracamy do normalnych zajęć na każdej lokalizacji.

  Wszystkie płatności wracają do normy sprzed okresu koronawirusa.

  Pamiętamy o dostarczeniu podpisanego Oświadczenia !

  Aktualny harmonogram w zakładce - Terminarz.

  Do zobaczenia na boisku :)

  Napisano poniedziałek, 01 czerwiec 2020 09:25
 • TRENINGI od 18.05 - aktualizacja !!!
  TRENINGI od 18.05 - aktualizacja !!!

  Drodzy Rodzice !

  18 maja rusza III etap nowej sportowej rzeczywistości, który zakłada otwarcie sal i hal. Z infrastruktury o charakterze otwartym od poniedziałku będzie mogło korzystać więcej osób niż dotychczas.

  Zgodnie z najnowszymi wytycznymi, które czytamy na stronie Ministerstwa Sportu na boisku typu „orlik” będzie mogło przebywać jednocześnie 14 osób + Trener.

  Mając na uwadze powyższe z dniem 18.05 rozpoczynamy treningi w grupach 14+1 dla wszystkich osób chętnych !!! W maju odbędą się 4 treningi (2x w tygodniu o harmonogramie powiadomią Trenerzy). Niezbędne na najbliższym treningu jest dostarczenie podpisanego (Oświadczenia)

  Koszt zajęć na miesiąc MAJ ustalony przez Zarząd Akademii Krecika to 50zł dla Ostrowa Wlkp. Oraz 40zł dla pozostałych miejscowości. W tym miesiącu nie obowiązują żadne zniżki. W razie braku chęci uczestnictwa nie trzeba składać pisma o zawieszenie umowy.

  Trenerzy będę informować o sytuacji na danej lokalizacji przykładowo w Sulmierzycach zamknięty jest orlik do końca maja. W Sośniach sytuacja jest pod znakiem zapytania. W innych miejscowościach orliki są do dyspozycji ale minimum chętnych do wznowienia treningów to 8 osób.

  Od miesiąca czerwca 2020r. liczymy, że treningi będziemy mogli wznowić bez żadnych limitów tak więc składki wrócą do normy z uwzględnieniem zniżek. Treningi będą już obowiązkowe w razie braku chęci uczestnictwa należy wysłać zawieszenie zgodnie z umową. O treningach czerwcowych powiadomimy oddzielnym smsem pod koniec maja.

  Dziękujemy za wyrozumienie !

  Do zobaczenie na boiskach !

  Napisano czwartek, 14 maj 2020 07:00
 • Składki członkowskie - Kwiecień 2020r.
  Składki członkowskie - Kwiecień 2020r.

  Drodzy Rodzice !

  W związku z zagrożeniem spowodowanym pandemią Koronawirusa od jakiegoś czasu Nasze treningi musiały zostać zawieszone. Wielu rodziców zasnatawia się co w związku ze składkami, które dotychczas były opłacane.

  W tej sytuacji jako Zarząd Akademii Krecika podjęliśmy decyzję o dobrowolnej wpłacie za miesiąc Kwiecień 2020r. nie ma obowiązku jej opłacania - nie trzeba również zawieszać umowy ! 

  Opłata za miesiąc marzec 2020r. pozostaje na poziomie 100% - wszystkie zaległe treningi będą odrabiane jak tylko będzie to możliwe. Trenerzy będą informować o harmonogramie odrabianych treningów.

  Ze składek pokrywamy nie tylko opłaty na wynagrodzenie trenerów czy halę ale także opłaty związane z prowadzeniem firmy, administracyjne, biurowo-księgowe, nowy sprzęt bramki, piłki itd. czy organizację turniejów.

  Pragniemy zaznaczyć, że od kilku lat pracowaliśmy nad tym żeby stworzyć tak liczną rodzinę Akademii Krecika ! Mamy nadzieję, że już w maju wszsycy razem spotkamy się na zielonej murawie.

  Liczmy również na Państwa wsparcie dla klubu w tych trudnych dla Nas wszystkich czasach !

  Bardzo dziękujemy za wsparcie i wyrozumiałość.

  Akademia Krecika.

   

  Napisano środa, 25 marzec 2020 11:47
 • Zawieszenie treningów !!!
  Zawieszenie treningów !!!

  Zarząd Akademii Krecika
  w związku z ogólnopolską sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa informuje Państwa o decyzjach dotyczących odbywania się treningów w naszej Akademii. Przede wszystkim, prosimy o zachowanie spokoju, ostrożności i postępowanie zgodnie z zaleceniami GIS.

  Od 12 marca do 25 marca 2020 r. treningi Akademii Krecika zostają zawieszone. Na bieżąco będziemy obserwować sytuację i informować o terminie wznowienia treningów. Harmonogram odrobienia treningów zostanie przedstawiony przez Trenera lokalizacji niezwłocznie po powrocie na zajęcia.

  Najważniejsze jest dla nas postępowanie zgodnie z zaleceniami i decyzjami podjętymi przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwo Sportu. Chcemy dbać o ochronę zdrowia naszych piłkarzy/piłkarek i zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa.

  Jednocześnie informujemy, że zgodnie z umową :
  Umowę można zawiesić maksymalnie na miesiąc czasu nie podając powodu zawieszenia (np. wakacje) – opłata 0 zł. Pismo o zawieszenie umowy musi być dostarczone do końca miesiąca poprzedzającego w formie listownej bądź elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

  Napisano środa, 11 marzec 2020 17:22
 • PÓŁKOLONIE PIŁKARSKIE - LATO 2020
  PÓŁKOLONIE PIŁKARSKIE - LATO 2020

  PÓŁKOLONIE 2020 - harmonogram :

  1) Ostrów Wielkopolski :

  I turnus : 20-24 lipca 2020r.

  II turnus : 17-22 sierpień 2020r.

  2) Raszków :

  13-17 lipiec 2020r.

  3) Sośnie : 

  3-8 sierpień 2020r.

   

  Koszt półkolonii 300zł - szczegółowa oferta pojawi się w maju.

  Napisano poniedziałek, 09 marzec 2020 13:15

SOŚNIE - ruszają treningi dla 3.5-4 latków !!!

W Sośniach ruszają zajęcia dla 3.5-4 latków !!!

Zajęcia będą się odbywać raz w tygodniu - Czwartek godz. 16:00 !!!

Ilośc miejsc jest ograniczona - kontakt Trener Łukasz Nowak - 723-948-064

Powrót na górę

Wspierają nas

razem122

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

 • Partner03
 • Partner07
 • Partner08
 • Partner09
 • JP-partner
 • Przygodzice-partner
 • sosnie-partenr
 • raszkow-partner
 • powiat-partner

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy